یادداشت های یک پسر

 


امروز چه قشنگه. خورشید چه می خنده. از ابر سپید تو آسمون مرواری بنده.

از اوایل خرداد قشنگیای تولد امسالم شروع شد و هدیه های قیشنگ قیشنگ دستم رسید. 

دیشب یه ویدیو 9 دقیقه ای برام فرستاد. برام کیک پخته بود و ویدیو گرفته بود از صفر تا صدش و روش برام حرف زده بود(((: الان که دارم راجع بهش مینویسم هم لبخند((((: بعدش ویدیو کال سکوت گرفتیم و شمع کیک تولدم که کیلومتر ها ازم دور بود رو فوت کردیم. ساعت دوازده که شد بمب پیام و پست و کامنت توی تلگرامم ترکید! طوری که یه لحظه هایی تلگرامم هنگ کرد. بچه های کانالم سوپرایزم کردن و این عکس رو گذاشته بودند عکس پروفایلشون. دیشب واقعا یکی از بهترین شبای زندگیم بود و صد در صد بهترین تولدم تا الان. چقدرر پیام قشنگ و با محبت دریافت کردم. راستی من تا حالا زنگ خوردن گوشیم شب تولدم رو تجربه نکرده بودم که اینم تیک خورد(:

تصمیم گرفتیم تا طلوع آفتاب بیدار بمونیم و طلوعش رو ببینیم و آهنگ طلوع من نامجو رو گوش بدیم و بخوابیم. ساعت 6 خوابیدم. ساعت 10 بیدار شدم. 

من آدم سریال بینی ام ولی فیلم دیدنم محدود شده به سالی یه بار و روز تولدم(= امسال دیکتاتور رو دیدم. چقدررر خندیدم واقعا. 

عصر هم بابام رفت و کیک خرید و شب هم یه تولد کوچولو موچولو گرفتیم و الان که دارم این نوشته رو ارسال می کنم کمتر از نیم ساعت از تولد قشنگ امسالم مونده. دلم نمیخواد تموم شه واقعا! مرسی از همه کسایی که باعث حس و حالای قشنگم شدن. مخصوصا تو(:


تولد 4 سالگی یادداشت های یک پسر مبارک باشه!(:

اینقدر این روزا سرم شلوغه که اصلا حواسم نبود که تولد وبمه((((: مرسی از شهرزاد بابت یادآوریش!

جدی جدی 4 سال از بیان اومدنم گذشت؟!(:

ممنونم از اینجا بابت تک تک دوستای خیلی خوبی که بهم داد. وبلاگ نویس شدنم به کل مسیر زندگیم رو عوض کرد. تاثیرات وبلاگ نویسی رو من و زندگی من از بلاگفا شروع و با بیان ادامه پیدا کرد. و هنوز هم که هنوزه رو جنبه های مختلف زندگیم داره تاثیر (بیشتر مثبت) می ذاره.

امیدوارم تولد بعدی وبم اندازه این روزام مشغله های چرت و پرت (مشخصه دلیلشون دانشگاهه؟!) و اضطراب این روزهام رو نداشته باشم. 

این نوشته بعد امتحان میانترمم که حتی هنوز نرفتم نمره شو ببینم بمونه به یادگار از تولد چهار سالگی(:


پ.ن: پست تولد یک سالگی | دو سالگی | سه سالگی


پیکی بلایندرز

برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید
میل رفتن مکن ای دوست

دمی با ما باش. . .+ آدرس وبلاگ برای ممنوع البیانی ها:

http://yyp.blogfa.com
آرشیو مطالب
قالب: عــرفـان🖤💔 | ویرایش شده توسط: خودم بلاگ بیان